Sprache auswählen

Schlechtwetter-Aktivitäten in Bratislavský kraj

Slowakei

Outdooractive Redaktion  Verifizierter Partner 
Autor dieser Seite
LogoOutdooractive Redaktion
Seid ihr auf der Suche nach einem Alternativprogramm bei Regen? in Bratislavský kraj kein Problem! Auf dieser Seite haben wir eine Auswahl der schönsten Sehenswürdigkeiten und Ausflugsziele sowie der besten Freizeitangebote und Indoor-Aktivitäten bei schlechtem Wetter zusammengestellt.
  • Inhalte
  • Bilder einblenden Bilder ausblenden
Funktionen
2D 3D
Karten und Wege

Ideen für schlechtes Wetter in Bratislavský kraj

TIK Devínska Nová Ves
Gästeamt · Okres Bratislava IV
TIK Devínska Nová Ves
Turistická informačná kancelária (TIK) oboznamuje turistov o prírodných krásach, pozoruhodnostiach a podujatiach v Mestskej časti Bratislava – Devínska Nová Ves. Organizuje výlety, exkurzie, má vlastných sprievodcov. Ponúka široký sortiment propagačných materiálov, cyklomáp, publikácií, spomienkových a darčekových predmetov. Prírodu v okolí Devínskej Novej Vsi možno spoznávať aj na bicykloch, ktoré TIK poskytuje záujemcom vo svojej požičovni.
Bratislavský hrad
Burg · Okres Bratislava I
Bratislavský hrad
Bratislavský hrad, monumentálna stavba týčiaca sa nad Dunajom predstavuje neodmysliteľnú súčasť scenérie Bratislavy.  Týči sa na kopci nad starým mesto a je dobre viditeľný z veľkej diaľky. Svojou dominantnosťou osloví všetkých návštevníkov mesta. 
Kirche · Bratislava-Staré Mesto
Dóm sv. Martina
Dóm sv. Martina je gotický kostol v historickom centre Bratislavy. Je postavený na pôvodnom románskom kostole. Vnútro kostola vypĺňa neobyčajný reliéf Najsvätejšej trojice. 
Burg Spis -Zipser Burg. eine der größten, sehenswertesten Burgen Mitteleuropas steht in der Slowakei
Infopunkt · Okres Bratislava II
Trip Reisen 💚 Slowakei Information, Tagesausflüge & Erlebnisse
Slowakei, noch auf der Suche nach Infos zum Urlaubsland, Landkarte, Unterkünfte, Hotel, Ferienhaus, Mietwagen, Tagesausflüge und Highlights des Landes zum Geschichten erzählen.
Galerie · Okres Bratislava IV
Prírodná galéria ŠROT PARK
Galéria Šrot Park predstsavuje umenie vytvorené zo šrotu. Autor Branislav Pokorný stvárňuje zo železného odpadu, tzv. šrotu sochy zvierat v ich skutočnej veľkosti. 
Museum · Okres Malacky
Uhranské múzeum
Uhranské múzeum ponúka návštevníkom možnosť nahliadnúť do histórie Uhorskej a Záhorskej Vsi. Expozícia sa zameriava na históriu od roku 1301 až po súčasnosť. 
Michalská veža, Michalská brána
Museum · Okres Bratislava I
Múzeum zbraní - Michalská veža
Múzeum je venované histórii opevnenia mesta, vystavené sú chladné zbrane, vojenská i turnajová výzbroj. Z najvyššieho poschodia je vchod na ochodzu veže, odkiaľ je výhľad na historickú časť Bratislavy a jej okolie.
Michalská veža, Michalská brána
Denkmal · Okres Bratislava I
Michalská veža
Medená strecha Michalskej brány predstavuje jeden zo symbolov Bratislavy. Pod bránou sa nachádza Múzeum zbraní, ktoré je venované histórii opevnenia mesta, vystavené sú chladné zbrane, vojenská i turnajová výzbroj. 
Outdoor-Veranstalter · Okres Bratislava I
Bratislava hravo
Outdoorová hra, vďaka ktorej spoznáte zákutia Bratislavy. 

Ideen für schlechtes Wetter in den Nachbarregionen

Entdecke mehr in Bratislavský kraj