Sprache auswählen

Urlaub mit Hund in der Olomouc Region

Tschechien

Outdooractive Redaktion  Verifizierter Partner 
Autor dieser Seite
LogoOutdooractive Redaktion
Reisen mit Hund: Bei eurem Aufenthalt in der Olomouc Region habt ihr die Qual der Wahl. Auf dieser Seite haben wir zahlreiche hundefreundliche Ausflugtipps, Freizeitangebote, Restaurants und Unterkünfte sowie den ein oder anderen Geheimtipp für Hundehalter zusammengestellt:
  • Inhalte
  • Bilder einblenden Bilder ausblenden
Funktionen
2D 3D
Karten und Wege

Urlaub mit Hund in der Olomouc Region

Zámecký park na naučné stezce Velký Kosíř
Themenweg · Tschechien
Naučná stezka Velký Kosíř I
empfohlene Tour Schwierigkeit mittel
1
12,3 km
3:30 h
320 hm
303 hm
Okružní stezka přírodním parkem Velký Kosíř  je  dostupná jak pěšky,  tak na horském kole.  Měří cca 12 km.
Hotel Klein
Hotel · Šumperk
Resort Sobotín
Resort Sobotín je romantický resort v podhůří Jeseníků ležícím ve stejnojmenné obci mezi Šumperkem a největší dominantou Jeseníků – horou Praděd. Resort obklopuje rozsáhlý zámecký park osázený exotickými stromy a dřevinami, rybník, velké okrasné jezírko a přírodní, příjemně šumící potok. Celkový ráz prostředí tak vytváří jedinečně poklidnou a romantickou atmosféru. Sobotín je proto ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantické líbánky, ale i pro konání velkých rodinných oslav, zahradních party, svateb, nebo netradičních firemních akcí. Architektura všech staveb, které se v resortu nachází, navazuje na rozmanitou historii, kterou toto pohádkové místo má.  
Themenweg · Tschechien
K prameni řeky Odry - naučná stezka
empfohlene Tour Schwierigkeit leicht
1,6 km
0:24 h
7 hm
7 hm
Velmi příjmená a nenáročná je 1,5 km procházka k prameni Odry.  Nachází se se ve vojenském prostoru Libavá, tudíž vstup je možný pouze o víkendech a také o státních svátcích.
Hotel · Zlaté hory
Hotel Praděd Thamm
Nadechněte se nejčistšího vzduchu v České republice. Hotel Praděd Thamm se nalézá v nedotčené divoké přírodě Jeseníků. Překrásná příroda bez lidí je ideálním místem pro odpočinek a nabízí celou řadu příležitostí.   
Erholungsheim · Šumperk
Rekreační komplex Losinka, Rapotín
Rekreační komplex Losinka se nachází v Rapotíně. Celý komplex má plochu zhruba 23 tis. m². Nachází se zde několik kategorií ubytování: penzion, apartmány, chatky i kemp.
Reiterhof · Jeseník
Ranč OREL
Zapomeňte pár dní na to, že žijete ve století aut, počítačů a mobilů. Na Ranči Orel vyženete z hlavy každodenní problémy – vaši jedinou starostí bude, zda navštívit překrásnou vyhlídku Sokolí vrch, nebo se raději vydat na monumentální rozhlednu Zlatý Chlum. Namísto betonových domů budete každé ráno pozorovat východ slunce nad malebnými jesenickými kopci. Namísto auta se povozíte na některém z krásných koní.  A namísto práce vás čekají adrenalinové zážitky v zábavním parku. Ubytovat se můžete ve stylových dřevěných chatkách či luxusních apartmánech. 
Tovačov panorama
Wanderung · Olomouc Region
Naučná stezka „Po stopách bitvy u Tovačova 1866“
empfohlene Tour Schwierigkeit mittel
8,8 km
2:11 h
20 hm
13 hm
Přímo ve městě Tovačově a v jeho bezprostředním okolí se nachází celkem 8 památek na lité boje, které zde probíhaly 15. července roku 1866 mezi pruskými a rakouskými vojáky.
Themenweg · Tschechien
Naučná stezka Elišky z Kunštátu
empfohlene Tour Schwierigkeit mittel
10,8 km
2:48 h
130 hm
95 hm
Okružní trasa vede malebnou přírodou Hané. Po cestě vám nabídne krásné výhledy.  Devět tabulí informuje o zajímavostech, příbězích a legendách, které se k tomuto regionu vztahují. Trasa měří 11 km.
Penzion Bobrovník
Pension · Jeseník
Penzion Bobrovník, Lipová-lázně
Penzion Bobrovník se nachází v osadě Bobrovník mezi Lipovou-lázněmi a Jeseníkem. 

Urlaub mit Hund in den Nachbarregionen

Weitere Urlaub mit Hund in der Region

Entdecke mehr in der Olomouc Region