Sprache auswählen

Urlaub mit Hund in der Region Hochland

Tschechien

Outdooractive Redaktion  Verifizierter Partner 
Autor dieser Seite
LogoOutdooractive Redaktion
Reisen mit Hund: Bei eurem Aufenthalt in der Region Hochland habt ihr die Qual der Wahl. Auf dieser Seite haben wir zahlreiche hundefreundliche Ausflugtipps, Freizeitangebote, Restaurants und Unterkünfte sowie den ein oder anderen Geheimtipp für Hundehalter zusammengestellt:
  • Inhalte
  • Bilder einblenden Bilder ausblenden
Funktionen
2D 3D
Karten und Wege

Urlaub mit Hund in der Region Hochland

Aussichtsturm Pípalka
Wanderung · Region Hochland
Von Pelhřimov nach Křemešník
empfohlene Tour Schwierigkeit mittel
12,8 km
3:40 h
358 hm
129 hm
Ein aufgesuchtes Ziel in der Region Pelhřimov ist der Gipfel Křemešník mit dem Aussichtsturm Pípalka und weiteren Attraktionen. Zusammen damit kann man auch weitere Sehenswürdigkeiten z.B. unmittelbar in Pelhřimov kennenlernen.
Javořice
Wanderung
VON TELČ ÜBER DIE RUINE ŠTAMBERK UND DAS STEINMEER ZU DEM GROSSEN BAUMSTUMPFTEICH
empfohlene Tour Schwierigkeit schwer geöffnet
23 km
6:18 h
389 hm
389 hm
Auf diesem Ausflug lernen die Interessenten eine der malerischsten Städte, Telč, und ihre Umgebung an der Spitze mit der Ruine der Burg Štamberk in den Felsen und dem Grossen Baumstumpfteich.
Pension · Havlíčkův Brod
Resort zámeček Klokočov
Ubytujte se na zámku, zorganizujte tady svatbu, firemní akci, školení nebo rodinnou oslavu. Klokočov je  klidné místo na Vysočině v blízkosti přehrady Seč.
Hotel · Třebíč
HOTEL RESTAURANT NA STATKU
Hotel se nachází na okraji města Náměšť nad Oslavou na vrcholku kopce nad malebným údolím řeky Oslavy. Celý areál byl zrekonstruován z bývalého zemědělského statku spravujícího polnosti patřící majitelům Náměšťského zámku a přímo sousedí s rozlehlou Zámeckou oborou.
Pension · Havlíčkův Brod
Penzion U Kubínů
Dům, ve kterém se dnes nachází penzion, stával už ve středověku poblíž východní brány tehdy hrazeného města. 
Hotel · Třebíč
HOTEL JOSEPH1699****
Hotel Joseph 1699 je rodinný hotel v Třebíči, poskytující ubytování na Vysočině uprostřed židovské čtvrti v centru města, zařazené do památek kulturního dědictví UNESCO. Hotel Joseph 1699 nabízí útulné a luxusní ubytovaní v Kraji Vysočina.
Pension · Třebíč
PENZION ZÁMEK DUKOVANY
Načerpejte energii v útulných pokojích s originálním zařízením.  Každý z nich je unikát, ale všechny jsou jako pro princeznu. Kromě pohodlné postele zde nechybí pracovní kout a prostorná koupelna.
Hotel · Pelhřimov
RESORT SVATÁ KATEŘINA
Svatá Kateřina je v krajině, kde harmonie našla své jméno. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života.
Pension · Pelhřimov
PENZION H-MARKET
Penzion H-Market se nachází v městské památkové rezervaci Pelhřimov cca 100m od náměstí. Nabízí ubytování ve 3 apartmánech (pro 6, 5 a 2 osoby)
Hotel · Třebíč
PIVOVARSKÝ HOTEL DALEŠICE
Hotel je součástí komplexu budov Postřižinského turistického a kulturního centra v Dalešicích, ve kterých se před téměř 30 lety natáčel známý film režiséra Jiřího Menzela POSTŘIŽINY. Zveme Vás k příjemnému pobytu v hotelu s originální atmosférou starého pivovaru. 

Urlaub mit Hund in den Nachbarregionen

Weitere Urlaub mit Hund in der Region

Entdecke mehr in der Region Hochland