Choose a language

Convalescent homes in Kraj Vysočina

Czech Republic

Outdooractive Editors  Verified partner 
Author of this page
LogoOutdooractive Editors
Find the best places to stay during your next vacation in Kraj Vysočina! Whether alone, as a couple or with the whole family, our Travel Guide helps you find you the most comfortable accommodation that you can book, such as convalescent homes, for example.
  • Content
  • Show images Hide images
Features
2D 3D
Maps and trails

The 10 Most Beautiful convalescent homes in Kraj Vysočina

Recreation home · Havlíčkův Brod
Rekreační středisko Štíří důl
Areál střediska se ukrývá ve Štírovém údolí vlevo u silnice vedoucí z Krucemburku na Hlubokou.
Recreation home · Jihlava
DDM TELČ - ZÁKLADNA ZVOLENOVICE
Letní základna DDM Telč ve Zvolenovicích je vzdálená asi 4,5 km od Telče (směrem na Novou Říši). Jedná se o budovu bývalé školy. Využívá se především při školních výletech, letních táborech, víkendových pobytech, rodinných a firemních akcích, turistice a cykloturistice.
Recreation home · Třebíč
STŘEDISKO CHALOUPKY
Bývalá hájovna na kraji lesa nad malou osadou Nová Brtnice je obklopena lesem i pastvinami. Nedaleko se nachází rybník ke koupání i rybníček na bádání a pozorování přírody.
Recreation home · Jihlava
REKREAČNÍ STŘEDISKO ÚSVIT
RS Úsvit ve Vanově se nachází v překrásném prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko jejího nejvyššího vrcholu Javořice (837m n.m.), 4 km od historického městečka Telč.
Recreation home · Jihlava
CHATA OKROUHLÍK
Rekreační chata Okrouhlík se nachází v krásné lokalitě u obce Čížov. Klidné místo pro zdravý pobyt, odpočinek těla a ducha. Ideální pro rodinnou dovolenou, skupinové pobyty.
Recreation home · Třebíč
REKREAČNÍ STŘEDISKO FIOLA
Rekreační středisko se nachází v krásném a romantickém údolí u řeky Jihlavy (cca 3 km od Mohelenské přehrady). Středisko FIOLA leží 50 km od Brna a 150 km od Prahy a je rozsáhlé 20 000 m2.
Recreation home · Třebíč
REKREAČNÍ STŘEDISKO POD STEPÍ
Středisko POD STEPÍ se nachází v hlubokém kaňonu řeky Jihlavy přímo u paty Mohelenské přehrady a je 30 000 m2 rozsáhlé. Obec Mohelno leží 50 km od Brna a 150 km od Prahy.
Recreation home · Pelhřimov
REKREAČNÍ ZAŘÍZENÍ TRNÁVKA - PETRAČKA
Hledáte ideální rekreační ubytování pro rodinu s dětmi? Rekreační středisko Petračka u vodní nádrže Trnávka je vzhledem ke svému umístění ideální pro rekreace a prožití ničím nerušené dovolené. Středisko se nachází v oblíbené a vyhledávané lokalitě, která přímo vybízí k aktivitám, vodním radovánkám i lenošení v trávě a čerpání nové energie.
Recreation home · Pelhřimov
REKREAČNÍ STŘEDISKO ŽELIVKA
Rekreační středisko Želivka se nachází ve středu republiky na Českomoravské vrchovině asi 95 km jihovýchodně od Prahy. Leží v krásném lesnatém údolí na břehu řeky Želivky mezi třemi přehradami.
Recreation home · Havlíčkův Brod
Ubytování a hospůdka U Elfa
Rekreační areál  U Elfa  byl vybudován v roce 2002 jako rodinný projekt. Pokud hledáte příjemné ubytování na Vysočině, je to správná volba.
Weren't able to find what you were looking for?

Find other accommodation

Search

More convalescent homes in the region

Discover more in Kraj Vysočina