Choose a language

Dog-friendly holidays in Kraj Vysočina

Czech Republic

Outdooractive Editors  Verified partner 
Author of this page
LogoOutdooractive Editors
Travel with your dog: During your stay Kraj Vysočina you’re spoiled for choice. On this page weve put together suggestions for numerous dog-friendly excursions, leisure activities, restaurants and accommodation as well as a couple of other insider tips for dog owners:
  • Content
  • Show images Hide images
Features
2D 3D
Maps and trails

Dog-friendly hiking in Kraj Vysočina

Pípalka look-out tower
Hiking route · Kraj Vysočina
From Pelhřimov to Křemešník across the Křemešník heights
recommended route Difficulty moderate
12.8 km
3:40 h
358 m
129 m
The peak of Křemešník with the Pípalka look-out tower and other attractions is a popular destination in the Pelhřimov region. You can also visit other monuments, especially directly in Pelhřimov.  
Javořice transmitter
Hiking route
From Telč via the Štamberk ruin and Large Stump Pond
recommended route Difficulty difficult Open
23 km
6:18 h
389 m
389 m
Those who take this trip will discover one of the most picturesque towns, Telč, and its surroundings, on top with the ruins of the Štamberk castle in the rocks and Velký pařezitý rybník (the Large Stump Pond).
Guesthouse · Havlíčkův Brod
Resort zámeček Klokočov
Ubytujte se na zámku, zorganizujte tady svatbu, firemní akci, školení nebo rodinnou oslavu. Klokočov je  klidné místo na Vysočině v blízkosti přehrady Seč.
Hotel · Třebíč
HOTEL RESTAURANT NA STATKU
Hotel se nachází na okraji města Náměšť nad Oslavou na vrcholku kopce nad malebným údolím řeky Oslavy. Celý areál byl zrekonstruován z bývalého zemědělského statku spravujícího polnosti patřící majitelům Náměšťského zámku a přímo sousedí s rozlehlou Zámeckou oborou.
Guesthouse · Havlíčkův Brod
Penzion U Kubínů
Dům, ve kterém se dnes nachází penzion, stával už ve středověku poblíž východní brány tehdy hrazeného města. 
Hotel · Třebíč
SPORT V HOTEL
Sport-V-Hotel se nachází v Hrotovicích nedaleko Třebíče. K hotelu patří krytý bazén, sportovní hala s tenisovými kurty, sauna, squashový kurt, bowling, fitness centrum a kulečníková místnost. Můžete si vypůjčit horská kola a hotel vám na přání zprostředkuje také jízdu na koni.
Hotel · Třebíč
PIVOVARSKÝ HOTEL DALEŠICE
Hotel je součástí komplexu budov Postřižinského turistického a kulturního centra v Dalešicích, ve kterých se před téměř 30 lety natáčel známý film režiséra Jiřího Menzela POSTŘIŽINY. Zveme Vás k příjemnému pobytu v hotelu s originální atmosférou starého pivovaru. 
Hotel · Pelhřimov
HOTEL FARMA
Rodinný hotel poskytuje služby svým hostům již od roku 2000. Dnes hotel tvoří tři budovy a rozlehlý venkovní areál.
Hotel · Pelhřimov
POUTNÍ HOTEL KŘEMEŠNÍK
Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí vhodném nejen pro chvíle aktivního odpočinku, ale i pro pořádání firemních školení, kurzů, obchodních jednání, rodinných oslav či svateb. Hotel je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 ( EXIT Humpolec ).
Hotel · Pelhřimov
HOTEL U JIŘÍHO
Hotel „U Jiřího“ se nachází v klidné historické části města pouhé 3 minuty chůze od centra. Poloha v samém srdci Vysočiny je ideální pro výlety do blízkého i vzdáleného okolí.

Dog-friendly hiking in neighbour regions

More Dog-friendly hiking in the region

Discover more in Kraj Vysočina