Choose a language

Dog-friendly holidays in Pelhřimov

Kraj Vysočina, Czech Republic

Outdooractive Editors  Verified partner 
Author of this page
LogoOutdooractive Editors
Travel with your dog: During your stay Pelhřimov you’re spoiled for choice. On this page weve put together suggestions for numerous dog-friendly excursions, leisure activities, restaurants and accommodation as well as a couple of other insider tips for dog owners:
  • Content
  • Show images Hide images
Features
2D 3D
Maps and trails

Dog-friendly hiking in Pelhřimov

Pípalka look-out tower
Hiking route · Kraj Vysočina
From Pelhřimov to Křemešník across the Křemešník heights
recommended route Difficulty moderate
12.8 km
3:40 h
358 m
129 m
The peak of Křemešník with the Pípalka look-out tower and other attractions is a popular destination in the Pelhřimov region. You can also visit other monuments, especially directly in Pelhřimov.  
Guesthouse · Pelhřimov
PENZION H-MARKET
Penzion H-Market se nachází v městské památkové rezervaci Pelhřimov cca 100m od náměstí. Nabízí ubytování ve 3 apartmánech (pro 6, 5 a 2 osoby)
Hotel · Pelhřimov
HOTEL GURMÁNIA
V hotelu, se můžete ubytovat v 12ti plně vybavených pokojích se samostatnou koupelnou. V celém komplexu je k dispozici internetové připojení WiFi zdarma.
Hotel · Pelhřimov
HOTEL FARMA
Rodinný hotel poskytuje služby svým hostům již od roku 2000. Dnes hotel tvoří tři budovy a rozlehlý venkovní areál.
Hotel · Pelhřimov
POUTNÍ HOTEL KŘEMEŠNÍK
Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí vhodném nejen pro chvíle aktivního odpočinku, ale i pro pořádání firemních školení, kurzů, obchodních jednání, rodinných oslav či svateb. Hotel je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 ( EXIT Humpolec ).
Hotel · Pelhřimov
HOTEL U JIŘÍHO
Hotel „U Jiřího“ se nachází v klidné historické části města pouhé 3 minuty chůze od centra. Poloha v samém srdci Vysočiny je ideální pro výlety do blízkého i vzdáleného okolí.
Guesthouse · Pelhřimov
PENZION BEACHWELL
Penzion je součástí sportovně-relaxačního areálu Beachwell, který se nachází na okraji města Pelhřimov. Moderní stavba nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s nadstandardním vybavením a apartmánech se dvěma ložnicemi.
Hotel · Pelhřimov
RESORT SVATÁ KATEŘINA
Svatá Kateřina je v krajině, kde harmonie našla své jméno. Žádná auta, ticho a klid, jenom šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života.
Hotel · Pelhřimov
HOTEL RUSTIKAL
Náš hotel je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy.
Hotel · Pelhřimov
HOTEL BERGER
Moderní hotel v centru Kamenice nad Lipou nabízí komfortní ubytování v 11 prostorných pokojích.

Find Dog-friendly hiking in neighboring regions

More Dog-friendly hiking in the region

Discover more in Pelhřimov