Choose a language

Mountain huts in the Czech Republic

Europe

Outdooractive Editors  Verified partner 
Author of this page
LogoOutdooractive Editors
Při plánování dovolené je důležité najít to správné ubytování. Zde najdeš ty nejkrásnéjsí chaty v české republice. Nezapomeň objevit i všechna zajímavá místa v okolí a užij si svůj pobyt naplno.
  • Content
  • Show images Hide images
Features
2D 3D
Maps and trails

The 10 Most Beautiful huts in the Czech Republic

Chata Hvězda, průčelí
Serviced Hut · Police nad Metují
Hvězda
Chata Hvězda je dřevěná turistická chata postavená ve švýcarském stylu roku 1855 s možností občerstvení a ubytování.
Serviced Hut · Havlíčkův Brod
Villa Amenity
Penzion má dvě ubytovací jednotky typu apartmá. Každý z apartmánu se nachází na samostatném patře, je laděný v teplých tónech, má dvě ložnice, obývací pokoj se satelitní TV a rozkládací pohovkou, možnost přistýlky a dále plně vybavený kuchyňský kout včetně myčky nádobí. Nechybí ani koupelna se sprchou (v patře vanou) a pračkou.
Serviced Hut · Havlíčkův Brod
Výměnek na statku
Výměnek se nachází ve vesničce Kochánov (4 km od Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku, na kopci nad řekou Sázavou. Nabízí tady ubytování v bývalém statku, na tzv. Výměnku. Jedná se o byt 3+1 o velikosti 70 čtverečních metrů pro šest osob a apartmán v patře pro čtyři osoby.
Bivouac · Jihlava
HAVLIŠŮV MLÝN
Táborová základna se nachází na úplné lesní samotě na Vysočině v údolí moravské vrchoviny. Areál je obklopen lesy a protéká jím říčka Želetavka.
Serviced Hut · Havlíčkův Brod
U Břízy
Objekt je určen maximálně pro 8 osob, které jsou ubytovaní ve dvou ložnicích. Pes povolen bez poplatku.
Bivouac · Havlíčkův Brod
Autokemp Kachlička
Kemp leží v pěkném prostředí obklopen lesy malebné Vysočiny. V jeho okolí se nachází spousta hezkých chat a chaloupek rekreační oblasti Kachlička. Stanovací plocha leží v mírně klesajícím travnatém svahu s písčitým vstupem do vody. 
Serviced Hut · Havlíčkův Brod
Chalupa U Bárovky
Chalupa se nachází v chráněné krajinné oblasti v podhůří Železných hor. Jde o zcela nový objekt. Nově zařízený. Dostupnost autem.
Serviced Hut · Havlíčkův Brod
Chata Doubravka
Doubravka je moderní vzdělávací a rekreační středisko, které se nachází u skalnatého kaňonu řeky Doubravy v překrásném prostředí Železných hor na Vysočině, 4 km od Chotěboře.
Bivouac · Jihlava
TURISTATEK JAVOŘICE
Vítejte ve Lhotce u Telče, na statku, který v těchto místech stojí již 400 let. Na naší rodinné farmě chováme ovce a včely, část domu jsme přestavěli na penzion se sedmi pokoji a zázemí zahradního kempu s dvaceti místy. V blízkém lesíku jsme vybudovali lanový park. Ze stáje vznikla společenská místnost pro 20 osob s krbem, barem a promítacím plátnem pro školení a oslavy, na okraji pastvin jsme vybudovali 2 hřiště - na fotbal a na volejbal. 
Bivouac · Jihlava
CAMP VELKOPAŘEZITÝ ŘÁSNÁ
Camp Velkopařezitý je umístěn asi 1 km za malebnou vesničkou Řásná v hluboké lesnaté oblasti Jihozápadní části Českomoravské vrchoviny pod jejím nejvyšším vrcholem Javořice (837 m n.m.).
Weren't able to find what you were looking for?

Find many more huts here

Search

Find huts in neighboring regions