Choose a language
  • Fotografija: m-ARK, Střední Morava
  • Fotografija: JMK, CC BY, Jižní Morava
  • Fotografija: Irena Janáková, Střední Morava

Familienurlaub v Tschechien

Europe

Outdooractive Editors  Preverjen partner 
Author of this page
Everything you need for the perfect family vacation v Tschechien! Sights, leisure activities and accommodation for the whole family await you on this page. We've also collected a number of insider tips for families with smaller children. Have fun exploring!
  • Vsebina
  • Pokaži slike Skrij slike
Features
2D 3D
Karte in poti

Familie v Tschechien

Ferienhaus
Počitniška hiša · Marienberg
Ferienhaus Ruebenau
Grad · Jihlava
Hrad Roštejn
Pohádkový hrad s historií nedobyté pevnosti se ukrývá v temných lesích nedaleko nejvyššího vrcholu Javořice. Je cílem turistů, cyklistů, dětí a také nevěst a ženichů.
Termály Losiny
Vodni park · Šumperk
Termály Losiny
Nechte vodu, ať Vás léčí. Dovolte doteku, ať Vás uzdravuje. Povzbuďte své tělo vhodnou aktivitou. Naučte se uvolnit mysl. Relaxujte se svou rodinou.
Aqua centrum Šumperk
Vodni park · Šumperk
Aqua centrum Šumperk
Aqua centrum v Šumperku nabízí ve svých nově zrekonstruovaných prostorech celoroční zábavu pro celou rodinu.
Lesní zážitkový park Dolní Morava
Otroško igrišče · Dolní Morava
Lesní zážitkový park Dolní Morava
Otevřete dveře do světa pohádkových domečků, skluzavek a prolézaček. Vstupte do lesního království pro dovádění bez hranic. To vše na Dolní Moravě.
Zunanji bazen · Ždár nad Sázavou
Městské lázně v Novém Městě na Moravě
Plavecký bazén se čtyřmi drahami měří 25 metrů. V relaxačním bazénu na vás čekají masážní lavice, chrliče, divoká řeka i vířivka pro deset osob.
Zoo Olomouc
Živalski vrt · Olomouc
Zoologická zahrada Olomouc
Zoo Olomouc je nejnavštěvovanější atraktivitou Olomouckého kraje. V návštěvnicky atraktivních a zvířatům přizpůsobených prostorech probíhá chov antilop, žiraf, opic i šelem, unikátem je také obří ptačí voliéra či společný výběh medvědů baribalů a vlků polárních.
Bělecký mlýn
Mlin · Zdětín
Bělecký mlýn
Areál Bělecký Mlýn se nachází asi 10 km západně od města Prostějova, v romantickém prostředí údolí řeky Romže. Areál nabízí ZOO koutek, rybolov, jízdu na koni, paintball, naučné stezky v okolí, ubytování i restauraci. 
Stezka v oblacích Dolní Morava
Razgledni stolp · Dolní Morava
Stezka v oblacích
Vydejte se na Stezku v oblacích lanovkou nebo si vyberte jednu z 5 různých tras a vyrazte do oblak pěšky, na kole nebo třeba na skialpech.
Grad · Třebíč
Státní zámek Náměšť nad Oslavou
Více než 16 tisíc svazků knih včetně Bible kralické leží v zámku v Náměšti nad Oslavou.  Jezdil sem Edvard Beneš a ukazuje také cennou kolekci tapisérií.

Familie in neighbour regions