Izberi jezik

Planinske koče v Tschechien

Europe

Outdooractive Editors  Preverjen partner 
Author of this page
LogotipOutdooractive Editors
Pohodniki in kolesarji lahko izbirajo med 167 Planinske koče so na voljo za pohodnike in kolesarje v regiji Tschechien. Tukaj so naši najljubši:
  • Vsebina
  • Pokaži slike Skrij slike
Orodja
2D 3D
Karte in poti

10 najlepših Planinske koče v Tschechien

Chata Hvězda, průčelí
Planinska koča · Police nad Metují
Hvězda
Chata Hvězda je dřevěná turistická chata postavená ve švýcarském stylu roku 1855 s možností občerstvení a ubytování.
Planinska koča · Havlíčkův Brod
Villa Amenity
Penzion má dvě ubytovací jednotky typu apartmá. Každý z apartmánu se nachází na samostatném patře, je laděný v teplých tónech, má dvě ložnice, obývací pokoj se satelitní TV a rozkládací pohovkou, možnost přistýlky a dále plně vybavený kuchyňský kout včetně myčky nádobí. Nechybí ani koupelna se sprchou (v patře vanou) a pračkou.
Planinska koča · Havlíčkův Brod
Výměnek na statku
Výměnek se nachází ve vesničce Kochánov (4 km od Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku, na kopci nad řekou Sázavou. Nabízí tady ubytování v bývalém statku, na tzv. Výměnku. Jedná se o byt 3+1 o velikosti 70 čtverečních metrů pro šest osob a apartmán v patře pro čtyři osoby.
Bivak · Jihlava
HAVLIŠŮV MLÝN
Táborová základna se nachází na úplné lesní samotě na Vysočině v údolí moravské vrchoviny. Areál je obklopen lesy a protéká jím říčka Želetavka.
Planinska koča · Havlíčkův Brod
U Břízy
Objekt je určen maximálně pro 8 osob, které jsou ubytovaní ve dvou ložnicích. Pes povolen bez poplatku.
Bivak · Havlíčkův Brod
Autokemp Kachlička
Kemp leží v pěkném prostředí obklopen lesy malebné Vysočiny. V jeho okolí se nachází spousta hezkých chat a chaloupek rekreační oblasti Kachlička. Stanovací plocha leží v mírně klesajícím travnatém svahu s písčitým vstupem do vody. 
Planinska koča · Havlíčkův Brod
Chalupa U Bárovky
Chalupa se nachází v chráněné krajinné oblasti v podhůří Železných hor. Jde o zcela nový objekt. Nově zařízený. Dostupnost autem.
Planinska koča · Havlíčkův Brod
Chata Doubravka
Doubravka je moderní vzdělávací a rekreační středisko, které se nachází u skalnatého kaňonu řeky Doubravy v překrásném prostředí Železných hor na Vysočině, 4 km od Chotěboře.
Bivak · Jihlava
TURISTATEK JAVOŘICE
Vítejte ve Lhotce u Telče, na statku, který v těchto místech stojí již 400 let. Na naší rodinné farmě chováme ovce a včely, část domu jsme přestavěli na penzion se sedmi pokoji a zázemí zahradního kempu s dvaceti místy. V blízkém lesíku jsme vybudovali lanový park. Ze stáje vznikla společenská místnost pro 20 osob s krbem, barem a promítacím plátnem pro školení a oslavy, na okraji pastvin jsme vybudovali 2 hřiště - na fotbal a na volejbal. 
Bivak · Jihlava
CAMP VELKOPAŘEZITÝ ŘÁSNÁ
Camp Velkopařezitý je umístěn asi 1 km za malebnou vesničkou Řásná v hluboké lesnaté oblasti Jihozápadní části Českomoravské vrchoviny pod jejím nejvyšším vrcholem Javořice (837 m n.m.).
Niste našli kar ste iskali?

Najdi več koč tukaj

Išči

Najdi Planinske koče v sosednjih regijah